Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Сирійський хаос може виплеснутися за межі країни, - The Times

27 травня, 2013 - 10:10

Сирійським повстанцям потрібна міжнародна військова допомоги, інакше викликана Асадом гуманітарна катастрофа загрожує виплеснутися за кордони Сирії і захлеснути сусідні держави, пише The Times.

США та їхні союзники намагаються уникнути участі в сирійському конфлікті, чого, на жаль, не можна сказати про близькосхідних союзників Асада - Ірані та "Хізбаллу", бойовики якої спільно з армією режиму б'ються проти повстанців, йдеться в статті.

Багато близькосхідних держав ризикують виявитися втягнутими у війну. Раніше в цьому місяці ВПС Ізраїлю завдали удари по військових цілях у передмістях Дамаска, а Туреччина, яка прийняла значну частину біженців з Сирії, піддалася терористичним атакам, повідомляє газета.

Чим довше Башар Асад залишиться при владі, тим більші жертви понесе регіон, впевнені в редакції. "Те, що Захід не втручається, ще не означає, що нічого не відбувається; це означає, що шанси на мирний перехід до майбутнього без Асада скорочуються, - вважають журналісти видання. - Фаталізм не можна назвати відповідальною політикою".

"На сьогоднішній день існує зловісна перспектива перетворення держави-​​ізгоя в державу, яка розпалася, вічне джерело нестабільності на Близькому Сході", - попереджає The Times.

За матеріалам: InoPressa

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ