Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Російський олігарх запропонував свідчення конгресу США щодо втручання РФ у американські вибори

27 травня, 2017 - 12:44
Фото 24 СМИ

Олігарх з Росії Олег Дерипаска запропонував зацікавленим у розслідуванні органам конгресу США дати свідчення у справі про втручання російської сторони в американські вибори 2016 року. Його умови, в число яких входив повний імунітет, були відхилені юристами. Про це в суботу, 27 травня, повідомило видання New York Times з посиланням на офіційні джерела в Конгресі. Пропозиція Дерипаски послідувала на тлі дискусії щодо його зв'язків з Полом Манафортом, який очолював передвиборну кампанію Дональда Трампа, інформує DW.

Представники Конгресу не прийняли умов Дерипаски через стурбованість, що надання імунітету ускладнить роботу федеральних слідчих у кримінальних справах.

Манафорт і Дерипаска співпрацювали в середині 2000-х років, коли Манафорт, будучи пов'язаним з Республіканською партією, давав рекомендації з проведення виборчих кампаній українським політикам, підтримуваним Москвою. Однак в подальшому відносини Манафорта і Дерипаски зіпсувалися. Сам Манафорт раніше відкинув звинувачення, що його зв'язку з РФ носили неприпустимий характер.

Нанадаємо, Трамп допускає можливість втручання РФ у вибори президента США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ