Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Міліція вилучила сервери "Вконтакте" в Києві

27 червня, 2013 - 09:15
Фото Vkontakte

Технічний директор соціальної мережі "Вконтакте" Микола Дуров заявив, що правоохоронні органи в Києві вилучили сервери компанії.

"Сервери в Києві в даний час недоступні, оскільки їх вилучила українська поліція для слідчих дій", - написав він на своїй сторінці ввечері в середу.

М.Дуров пояснив, що розслідується справа про ухилення від сплати податків місцевої української компанії, яка до "нас ніякого стосунку не має". "Але фінансові документи цієї компанії нібито можуть перебувати на цих серверах, тому їх вилучають для перевірки", - зазначив він.

За його словами, українські правоохоронні органи вилучили сервери "Вконтакте" без будь-яких законних підстав.

Своєю чергою засновник "Вконтакте" Павло Дуров написав у себе на сторінці в соцмережі, що вартість вилученого обладнання становить півмільйона доларів.

За його словами, на вилучених серверах зберігалися "лише копії відео-та аудіоматеріалів, документів там не може бути суто теоретично".

"У результаті відео-та аудіоконтент в українських користувачів вантажиться повільніше, оскільки всі дані доставляються безпосередньо з Петербурга", - зазначив П.Дуров.

Він додав: "Сподіваюся, що наглядові органи України оперативно вирішать питання, пов'язане із цим зловживанням: страждають мільйони українських користувачів. Зі свого боку ми приступаємо до розширення нашого франкфуртського вузла".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ