Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Бронзова призерка Токіо-2020 з дзюдо вже привезла нагороду в Україну

27 липня, 2021 - 14:33
Фото noc-ukr.org

Бронзова призерка Олімпійських ігор з дзюдо Дар'я Білодід разом зі своїми батьками-тренерами Світланою Кузнєцовою та Геннадієм Білодідом повернулися додому.

Як пишуть на сайті НОК України, в аеропорту Борисполя спортсменку зустрічали віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Равіль Сафіуллін, перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов, представники Федерації дзюдо, ФСТ, рідні, друзі ти численні представники масмедіа.

Одразу на рідній землі Дар’я спростувала інформацію, яка з’явилася у ЗМІ щодо того, що вона залишає спорт.

«Трішки не так зрозуміли наші з батьками коментарі, зараз я планую відпочити, перезавантажитися і розпочати підготовку до нового олімпійського циклу. Уже прийшло усвідомлення, що у мене є олімпійська медаль, так, вона не «золота», але вона важлива і дуже цінна для мене і назавжди залишиться у моїй пам’яті. Хочу подякувати всім, хто мене підтримували, вболівали, я плакала від теплих і щирих слів, які написали мені як відомі люди, так і вболівальники. Дякує всім за привітання», - зазначила бронзова призерка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ