Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У німецькому Леверкузені стався вибух в районі хімпромисловості: є постраждалі

27 липня, 2021 - 15:25
Фото Reuters

На території промислового парку для хімічної промисловості в місті Леверкузен, Німеччина, 27 липня стався вибух.

Людей просять зачинити вікна й двері та не виходити з дому, передає "Громадське".

Вибух стався поблизу сміттєспалювального заводу. На місці аварії працюють рятувальники. Компанія Currenta, яка є оператором промислового парку, заявила, що є поранені, але невідома їхня кількість та тяжкість поранень.

Chempark передає, що щонайменше двоє людей отримали серйозні поранення. П'ятеро вважалися зниклими безвісти. Der Spiegel повідомляє про 16 поранених, з них четверо — у важкому стані. Один із працівників заводу, який вважався зниклим безвісти, помер. Його тіло знайшли пожежники. Ще четверо працівників досі вважаються зниклими безвісти.

Фахівці проводять заміри повітря, поки відхилень від норми не фіксували. Рятувальники повідомляють, що дим уже розвіюється.

Причини вибуху наразі невідомі. Жителів Леверкузена попередили про надзвичайну небезпеку, попросили тримати двері й вікна зачиненими, не виходити з будинків.

На відео з соцмереж видно, як над будівлями підіймаються величезні хмари диму. У поліції Кельна, якій підпорядковується Леверкузен, повідомили, що декілька доріг біля місця аварії заблоковані.

Chempark — це промисловий парк хімічної індустрії, яким володіє компанія Currenta. Такі парки є в Леверкузені, Дормагені та Крефельді-Ердінгені. Загалом у них розташовуються понад 70 компаній.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ