Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

В інтересах США дуже важливо побачити успішну Україну, - Болтон

27 серпня, 2019 - 18:41
Фото Миколи СІРУКА, «День»

Помічник президента США з нацбезпеки Джон Болтон відзначив, що в інтересах США дуже важливо побачити успішну Україну, вільну, яка самостійна і спроможна реалізувати повний суверенітет щодо власної території.

«Для мене це можливість обговорити пріоритети, які є в нашої країни, а також пріоритети нової адміністрації, послухати і дізнатися більше про людей, які будуть у новому уряді», - сказав він під час спілкування з українськими журналістами.

Про це передає ''День''.

Також на запитання «Дня», чому Трамп наполягає і наполягав також і на саміті G7 на поверненні Росії до G8, а не зробить заяву подібну до того, що сказав сенатор Рон Джонсон: «Путін має відкликати своїх псів з України», Болтон зазначив, що президент США жорстким щодо Москви і навів відомі приклади введення санкцій проти РФ, а також збільшення Сполученими Штатами війського бюджету . «Фінансовий тиск на Росію був дуже значним і вплинуло на ВВП, і якщо подивитись на дії цієї адміністрації щодо Росії, то я задоволений – це було досить жорстко»,  - сказав він

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ