Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Президент УАФ подарував Варфоломію футболку збірної України та вишиванку

27 серпня, 2021 - 22:05
Фото facebook.com/andriy.pavelko

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко під час зустрічі із Вселенським патріархом Варфоломієм у Стамбулі подарував патріарху українську вишивану сорочку та футболку форми національної збірної.

Як передає "Укрінформ", про це Павелко повідомив у Фейсбуці.

“Перебуваючи у Стамбулі, мав честь зустрітися із Вселенським патріархом Варфоломієм, який нещодавно й сам приїздив до України та вітав нашу державу з 30-річчям проголошення Незалежності... Не порушуючи традицію, презентував Вселенському патріарху Варфоломію два подарунки: українську вишивану сорочку й особливо цінний наш футбольний сувенір - футболку форми національної збірної, яка під час Євро-2020 стала невербальною нотою до всього світу про самоствердження неподільної України, дякуючи своєму дизайну з мапою країни та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!». На подарунку гравці нашої головної команди залишили свої підписи”, - йдеться у дописі.

Павелко також розповів, що передувала особистій аудієнції зі Вселенським патріархом Варфоломієм важлива в його житті подія - вінчання з дружиною Катериною у Константинопольській православній церкві. Подружжя отримало від предстоятеля благословення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ