Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Через кортеж Януковича киянам довелося під дощем кілька зупинок йти до метро

27 вересня, 2013 - 12:06

Через покладання квітів президентом України Віктором Януковичем до меморіалу у Бабиному Яру повністю було перекрито вулицю Олени Теліги у бік Петрівки, повідомляє "Українська правда".

Також, зазначає видання, перекрито під'їзди до вулиці Олени Теліги. Даішники не пускали авто, які стояли на вулиці Новокостянтинівській та інших прилеглих вулицях. Зокрема, на Новокостянтинівській утворився великий затор.

На вулиці Теліги також не їздив громадський транспорт. Люди були змушені йти пішки під проливним дощем кілька зупинок до найближчого метро.

Станом на 10:48 кортеж Януковича проїхав і трасу відкрили.

Цього року відзначають 80-і роковини Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

У церемонії покладання квітів у Національному історико-меморіальному заповіднику "Бабин Яр", як повідомляє прес-служба президента, взяли участь представники громадськості, духовенства, прем’єр Микола Азаров, глава Верховної Ради Володимир Рибак, секретар РНБО Андрій Клюєв, глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, глава Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ