Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Конфлікт у Нагірному Карабаху не має військового рішення, - НАТО

27 вересня, 2020 - 21:24
Фото: Reuters

Союзники по НАТО із глибокою тривогою сприймають повідомлення про військові зіткнення на контактній лінії у Нагірному Карабаху і наголошують на тому, що цей конфлікт не має військового рішення.

Про це  йдеться у заяві представника генерального секретаря НАТО по Кавказу і Середній Азії Джеймса Апатурая (James Appathurai), повний текст якої оприлюднений на сайті Північноатлантичного Альянсу, повідомляє Укрінформ.

«НАТО глибоко занепокоєна повідомленнями про широкомасштабні військові зіткнення вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху. Сторони мають негайно зупинити бойові дії, що вже призвели до втрат серед цивільного населення. Для цього конфлікту не існує військового рішення. Сторони мають поновити переговори щодо мирного врегулювання. НАТО підтримує зусилля Мінської групи ОБСЄ», - йдеться у заяві Альянсу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ