Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

Нинішні симптоми коронавірусу відрізняються від торішніх, - лікарка

27 вересня, 2021 - 22:11
Фото: Reuters

Симптоми захворювання на COVID-19 сьогодні відрізняються від торішніх невисокою температурою, різким наростанням задишки і тим, що запах і смак не втрачаються.

Про це в Facebook повідомила директор Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Світлана Федорова, передає Укрінформ.

«Розвивається нинішній COVID-19 дуже швидко... Порівняно з попереднім роком відмінність у тому, що, сидячи вдома, коли їмо вітамінки, до реанімації народ доходить дуже швидко, причому непомітно для себе й оточуючих. Температура не дуже висока (буває 37,2-37,5), а ураження легенів уже 70% і більше, задишка з'являється і наростає за лічені години», - стверджує Федорова.

За її словами, запах і смак у більшості хворих не втрачаються. Спочатку хвороби спостерігається першіння в горлі, нежить (симптоми звичайної застуди або переохолодження). Кашель, як і задишка, з'являються вже на пізніх стадіях.

Федорова також повідомила, що станом 27 вересня її інфекційна лікарня заповнена, реанімаційних місць немає.

Як повідомлялося, за добу 26 вересня в Україні зафіксовано 3007 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, зафіксовані 94 летальних випадки. За весь час пандемії в Україні захворіли 2 395 404 особи, одужали - 2 245 144, летальних випадків - 55 720.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ