У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

Гаджет Apple у подарунок за позику на картку від CreditPlus

27 жовтня, 2020 - 18:13

CreditPlus — одна з найбільших українських компаній, яка спеціалізується на мікрокредитуванні. Організація користується популярністю серед різних соціальних категорій населення країни. Серед клієнтів компанії — працевлаштовані українці, пенсіонери, студенти тощо. CreditPlus зарекомендувала себе як надійний сервіс швидкого онлайн-кредитування.

Швидко формити позику на картку від CreditPlus можна протягом 5-15 хвилин — це рекордно короткі строки. Також компанія часто проводить різні акції, у період яких можна виграти призи.

Як взяти позику в CreditPlus вигідно?

Одна з акційних пропозицій, яка не змінюється вже кілька років, — ставка 0,01% на день для нових клієнтів. Ті, хто вперше оформляє позику на картку в CreditPlus, отримує гроші під мінімальний відсоток. Переплата за кредитом складе 30 грн, якщо клієнт вибере максимальний термін і суму. Мінімум — 15 коп. (за умови суми в 500 грн строком на 3 дні).

На повторні кредити діє стандартна ставка 1,9% на день. Однак постійні клієнти користуються особливими привілеями. Вони часто отримують персональні промокоди на знижки, які часом сягають 90%. Також про знижки можна дізнаватися в соцмережах. Наприклад, на сторінці CreditPlus у Facebook регулярно з'являються короткочасні секретні промокоди. Підписники можуть скористатися ними для оформлення повторних позик. Як правило, це відбувається 1-2 рази на тиждень на честь свят або акцій.

Які переваги CreditPlus?

CreditPlus — компанія з іноземними інвестиціями та європейським досвідом. Організація входить до міжнародної групи компаній Aventus Group. CreditPlus приваблює багато нових клієнтів, більшість з яких стають постійними. Головна стратегія приваблення — лояльні та прозорі умови, переказ коштів 24/7, швидкий сервіс і оперативна підтримка контакт-центру.

CreditPlus використовує сучасні технології, які дозволяють ефективно обслуговувати клієнтів. Найбільш компанія дбає про конфіденційність даних користувачів. Системи безпеки постійно оновлюються, і компанія впроваджує інноваційні технології, щоб треті особи ніколи не отримали доступ до персональної інформації клієнтів. Наприклад, використовуючи систему банківської верифікації Bank ID, мінімізується ризик шахрайства. При цьому час на оформлення й перевірку не збільшується — клієнт отримає потрібну суму максимально швидко.

Детальніше про безпеку

  • Для захисту передачі персональних даних CreditPlus використовує криптографічний протокол SSL від COMODO EV Multi-Domain SSL.

  • Для доступу в особистий обліковий запис використовується унікальний динамічний пароль, що генерується в момент авторизації. Він доступний тільки клієнту.

  • Компанія співпрацює тільки з надійними партнерами: Bank ID (НБУ), ПриватБанк, EasyPay, City24, УБКІ, МБКІ.

Як отримати Apple-гаджет?

Компанія постійно проводить різноманітні акції з призами, при цьому шанси на перемогу чималі. Деякі організації також влаштовують розіграші, однак на всю кількість клієнтів припадає максимум 3-5 призів. CreditPlus робить умови виграшу більш реальними. Наприклад, у період поточної акції "Яблучний квартал" можна виграти 30 гаджетів Apple протягом 3 турів. При цьому навіть переможець першого або другого туру може повторно перемогти у фінальному.

Щоб стати учасником акції, потрібно виконати одну або відразу дві умови:

  • оформити кредит мінімум на 10 днів;

  • подовжити поточну позику.

Що отримають переможці:

  • смартгодинник;

  • навушники;

  • планшет.

Лайфхак:

  • чим більше подовжень, тим більший шанс виграти;

  • нові клієнти також стають учасниками акції.

Щоб першим знати про поточні акції, новини та секретні знижки, рекомендуємо підписатися на сторінку CreditPlus у Facebook.

На правах реклами

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ