...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

На США насувається потужний ураган Зета

27 жовтня, 2020 - 22:10
Фото:Reuters

Тропічний шторм "Зета" в Мексиканській затоці, який упродовж наступної доби, за прогнозами, має набути потужності урагану, загрожує руйнівними наслідками кільком американським штатам на півдні країни.

Про це офіційно повідомив Національний центр ураганів США, передає Укрінформ.

"Ураганні умови очікуються (на американському узбережжі – ред.) в другій половині середи в окремих районах між Морган-Сіті (штат Луїзіана), а також кордоном між штатами Міссісіпі й Алабама", - зауважили в Центрі.

При цьому передбачаються потужні опади, повені, які потенційно "загрожуватимуть життю" місцевих мешканців, а також поривчастий вітер. Очікується, що стихія пошириться вглиб країни й до четверга охопить більшу частину американських штатів на атлантичному узбережжі країни.

Як відомо, у вівторок тропічний шторм Зета перебуває в районі мексиканського півострова Юкатан, Кайманових островів та західної частини Куби.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ