При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

Угорщина відреагувала на заборону в'їзду до України двом угорським урядовцям

27 жовтня, 2020 - 12:49
Фото Reuters

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що рішення України заборонити в'їзд двом угорським чиновникам за агітацію на місцевих виборах було "жалюгідним і безглуздим".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"Рішення України заборонити в'їзд двом угорським урядовцям через те, що вона назвала втручанням у місцеві вибори, було "жалюгідним і безглуздим", - ідеться в повідомленні.

У відеозверненні Сійярто сказав, що Будапешт не отримував офіційного повідомлення про заборону на в'їзд двом угорським чиновникам.

Сійярто вітав перемогу угорських кандидатів на місцевих виборах в Україні, що, за його словами, означає, що необхідно враховувати думку угорців для майбутнього регіону, що межує з Угорщиною, де проживає велика етнічна угорська меншина.

За словами глави МЗС Угорщини, Україна зробила "недружні кроки" щодо Угорщини, викликавши угорського посла і вирішивши заборонити в'їзд двом чиновникам.

"Цим Україна дає сигнал... що вона відмовилася від підтримки Угорщиною своїх зусиль щодо євроатлантичної інтеграції", - наголосив Сійярто.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава МЗС Угорщини Сійярто в день виборів в Україні агітував за одну з партій Закарпаття.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ