У кожного століття є своє середньовіччя.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

В Європі продовжується зростання заражень на COVID-19, - ВООЗ

27 жовтня, 2021 - 21:57
Фото: Reuters

Європа продовжує бути єдиною частиною світу, де кількість нових випадків коронавірусу COVID-19 і смертей від захворювання продовжила зростати минулого тижня.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у щотижневому епідеміологічному бюлетені.

Згідно з інформацією ВООЗ, за тиждень із 18 до 24 жовтня було виявлено збільшення загальносвітових нових випадків зараження COVID-19 на 4%. При цьому більше половини (57%) нових випадків коронавірусу було виявлено у європейському регіоні. Ця частина світу стала єдиною, де відзначили збільшення захворюваності порівняно з минулим тижнем.

В інших регіонах зафіксували зменшення щотижневих випадків захворювання на COVID-19. Як і минулого тижня, найбільше захворюваність упала в африканському регіоні (на 21%) та у західній частині тихоокеанського регіону (на 17%).

Загалом за тиждень у світі було виявлено понад 2,9 млн нових випадків зараження COVID-19.

Загальносвітова кількість смертей від захворювання збільшилася на 5% порівняно з показниками за минулий тиждень. Збільшення було зафіксовано у європейському регіоні (на 14%) та у Південно-Східній Азії (на 13%). Найбільше смертність впала у західній частині тихоокеанського регіону (на 16%), у східному Середземномор’ї (на 13%) та в африканському регіоні (на 11%).

Усього за тиждень було зафіксовано 49 тис. смертей у всьому світі.

За весь період пандемії у світі було виявлено понад 243 млн випадків зараження коронавірусом та понад 4,9 млн смертей від наслідків зараження.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ