Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Волонтери не можуть передати гуманітарну допомогу в "ДНР"

27 листопада, 2014 - 21:51

Волонтери неодноразово намагалися надати необхідну гуманітарну допомогу до Донецька, Єнакієва, Харцизька, але це виявилося неможливим. Про це повідомив волонтер медичної служби штабу національного спротиву Іван Звягін, передає Радіо Свобода.

"Люди звідти виходили на зв’язок і просили нас про допомогу. Ми намагалися щось зробити, вели переговори. Утім, ніхто з іншого боку не може нам гарантувати безпеку. Кілька разів робили зустріч між блокпостами нашим і "ДНР" на нейтральній території. І ми передавали дефіцитні медикаменти і їжу для дітей у Донецьк", – каже Звягін.

За його словами, такі випадки передачі допомоги є швидше винятком з правил, аніж нормою. Угрупованню «ДНР» не вигідно, щоб на окуповані території потрапляла бодай якась українська допомога, і вони кажуть передавати її через Росію, наголошує волонтер.

"Щодень я отримую велику кількість дзвінків, повідомлень. Телефонують і пенсіонери, і ті, кому необхідні медикаменти. Була колосальна проблема з інсуліном для діабетиків. Але, на жаль, ніхто нам не може дозволити провезти", – заявив Звягін.

Р

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ