Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Зірка Голлівуду Дон "Дракон" Вілсон провів урок із кікбоксингу українським ліцеїстам

27 листопада, 2019 - 22:34
Фото: АрміяInform

Одинадцятикратний чемпіон світу з кікбоксингу, зірка Голлівуду, сценарист та продюсер Дон «Дракон» Вілсон у рамках свого візиту в Україну відвідав Ізмаїл та зустрівся з молоддю. Серед них і вихованці Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою фізичною підготовкою, які займаються кікбоксингом.

Про це повідомляє портал АрміяInform.

Варто додати, що даний вид бойового мистецтва дуже популярний серед кадетів. Багато з них вже не один рік займаються у складі СК «Пантера» і є неодноразовими переможцями на обласних чемпіонатах із кікбоксингу за версією WTKA.

Зірковий спортсмен та актор провів майстер-клас із кікбоксингу. Тренування відбулось в спортивному комплексі с. Кам’янка, куди зі всіх куточків Одеської області з’їхалась обдарована молодь. Загалом були присутні понад 300 чоловік. Майстер Вілсон протягом всього часу вчив базовим технікам, серед яких стійка, захист та різні види ударів. Варто зазначити, що «Дракон» зміг знайти час на кожного учня. Серед них і кадети військово-морського ліцею, які  після закінчення тренування із неабияким захопленням розповідали друзям про свої враження від майстер-класу та спілкуванню з відомим чемпіоном. На згадку ліцеїстам залишилося спільне фото.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ