Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Мера Дніпра привітав з перемогою кіт Байден

27 листопада, 2020 - 14:19

У Дніпрі відбулась установча сесія міської ради VIII скликання. В ході засідання голова міської територіальної виборчої комісії оголосив перемогу Бориса Філатова на виборах міського голови Дніпра, а також прізвища депутатів, обраних до міськради 25 жовтня.

На думку мера, новий депутатський корпус Дніпровської міськради має якомога швидше створити більшість, сформувати депутатські комісії та розпочати підготовку бюджету на наступний 2021 рік.

«Мерія відкрита до конструктивного діалогу і готова йти назустріч побажанням містян», наголосив мер Дніпра Борис Філатов. «Я готовий співпрацювати з конструктивною більшістю, з тими, хто хоче представляти інтереси виборців – надто після зміни виборчого кодексу, де депутатів фактично «відв’язали» від округів. Тож, незалежно від політичної та партійної орієнтації, хотілося б плідної взаємодії з депутатським корпусом», наголосив Філатов. Мер Дніпра підкреслив, що ті, хто хоче бути в опозиції, повинні розуміти: це передбачає опозицію ідей та альтеративних пропозицій, і аж ніяк не огульну критику та політичний хайп із одночасним намаганням вирішувати свої питання у приватному порядку.

Борис Філатов окреслив перспективні напрямки роботи на найближчі періоди. Так, за його словами, місцеве самоврядування буде розширюватися. Системне оновлення та залучення нових людей чекає і склад громадської, педагогічної, батьківської та молодіжної рад при міському голові «для того, щоб у них були широко представлені усі можливі середовища – від релігійних до професійних і національних діаспор». Водночас мер Дніпра зауважив, що у громадській раді при мерії не буде «домашніх» активістів і так званих штатних антикорупціонерів, котрі хочуть прилаштувалися до влади або збудувати кар’єру на скандалах у соцмережах.

Водночас, говорячи про роботу міського господарства, Борис Філатов пояснив, що її продовжуватимуть, спираючись на досвід і досягнення попередньої каденції та згідно зі стратегічним планом і загальним баченням розвитку міста. Міська влада продовжить опікуватися ключовими питаннями – ремонтами шкіл, амбулаторій, лікарень, закладів соціального захисту, благоустроєм мікрорайонів. Очільник міста також подякував дніпрянам за потужну підтримку і чималий мандат довіри. «Я розумію всю відповідальність та у жодному разі не підведу», - сказав Філатов. Після прийняття присяги, окрім депутатів і співробітників міськради, Бориса Філатова привітав «глава департаменту не твоїх собачих справ - кіт Байден». Міськрадівського кота внесли до сесійної зали, щоб він міг обійнятися з новообраним міським головою. 

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ