Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

У Херсоні відбулося перше засідання новообраної міської ради

27 листопада, 2020 - 15:11

27 листопада відбулась І сесія Херсонської міської ради Херсонського району Херсонської області І скликання. В ході першої сесії депутати отримали посвідчення, а міський голова склав присягу.

Голова міської територіальної виборчої комісії Віталій Абрамов повідомив, що, відповідно до постанови Херсонської міської територіальної виборчої комісії, Ігоря Колихаєва визнано обраним та зареєстрованим міським головою Херсона. Після цього Колихаєв склав присягу.

«Місто чекає змін. Я обіцяю, що кожна моя дія буде направлена на відбудову та розвиток Херсона. Бажаю, щоб це скликання нової ради стало початком нової історії Херсона. У нас не буде іншого шансу довести, що ми гідні тут перебувати. У нас немає права на помилку. Але є довіра херсонців. З богом!», – зазначив міський голова у своєму виступі.

Ексмер Володимир Миколаєнко привітав свого наступника з обранням і побажав успіху. Після чого Віталій Абрамов вручив Ігорю Колихаєву посвідчення міського голови.

На цьому новообраний мер закрив першу сесію, зазначивши, що дату і час другої сесії депутатам повідомлять згодом.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ