В Шотландії планують провести другий референдум про незалежність від Великобританії в 2021 році. Референдум повинен відбутися в першій половині терміну повноважень нового складу парламенту Шотландії, вибори якого пройдуть у травні 2021 року.
Про це заявила перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, передає РБК-Україна з посиланням на BBC.
"Я думаю, з цілого ряду причин референдум повинен проводитися в більш ранній частини наступного парламенту. Я має намір більше сказати про це перед виборами в нашому маніфесті, але ми все ще перебуваємо в глобальної пандемії", - заявила Стерджен.
Очікується, що парламентські вибори в Шотландії виграють представники правлячої Шотландської національної партії (SNP), лідером якої є Стерджен. Перемогу на виборах у партії розглядають як мандат на проведення ще одного референдуму про незалежність.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




