Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Вінницький театр представив виставу, квитки на яку розкупили вже до кінця року

27 листопада, 2020 - 17:58

Феєричний прем’єрний показ комедії «Бал негідників» за п’єсою Люка Шомара відбувся вчора на малій сцені Вінницького академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського. Творчістю Шомара, чиї п’єси можна побачити в багатьох театрах Франції, зацікавився вінницький режисер Григорій Сиротюк. Він зібрав команду молодих акторів, як він каже «негідників», щоб порадувати вінничан і гостей міста гостросюжетною виставою. Завдяки віртуозному гумором, яскравим діалогами-пікіровкам, прекрасній грі акторів, п’єса полюбилася вінничанам з першого показу. Квитки на всі подальші вистави аж до Нового року вінничани вже розкупили.

«Карантин кардинально змінив життя людей і змусив простосовуватися до нових умов. Зустрічі у zoom'і, уроки для школярів у мережі, «золотий час» он-лайн курсів та сфери доставки. Але, трансляції не можуть замінити атмосфери «живої» вистави чи концерту в реальному часі, тому наш глядач залишається долученим до культурного життя в режимі реального часу і ажіотаж довкола прем’єр є свідченням того, що наш театр потрібен вінничанам, як ніколи, – відзначила завідуюча літературною частиною театру Світлана Фицайло. – Театр працює лише тоді, коли він може показувати свої вистави, запрошувати режисерів, спілкуватися з глядачем в режимі офлайн. І ми продовжуємо працювати. Цього сезону, від вересня, вже поставили три вистави – «Гра в детектив» у постановці столичного режисера Валерія Пацунова, постановка вінницького митця Тараса Мазура «За двома зайцями» і «Бал негідників» за режисури Григорія Сиротюка. Усі наші вистави користуються популярністю, а театр працює з дотриманням карантинних обмежень».

До слова, Люк Шомар – французький актор, кіно- і телесценарист, популярний драматург. Відомий як режисер телесеріалів початку «нульових» («Життя прекрасне» і «Сім’я на час»). У 90-і роки він знявся в телесеріалі «Жюлі Леско», фільмах «Сент-Екзюпері: Остання місія» і «Хованки з готівкою». Автор сценаріїв для багатьох фільмів і серіалів французького телебачення. Є автором комедій «Велика брехня» (2009), «Мафія та ніжні почуття» (2010), «Бал негідників» (2013). П’єси цього сценариста й актора можна побачити в багатьох театрах Франції, де їх супроводжує незмінний успіх.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з Facebook-сторінки театру

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ