Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Німеччина вводить комендантську годину

27 грудня, 2021 - 19:21
Фото: Reuters

Одразу в кількох федеральних землях у понеділок, 27 грудня, набули чинності жорсткіші обмеження у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції. Інші федеральні землі приєднаються до нових обмежень у вівторок, 28 грудня.

Як інформує Укрінформ, про це повідомляє Deutsche Welle.

«Заходи, узгоджені на нараді канцлера ФРН Олафа Шольца (Olaf Scholz) з главами федеральних земель, почнуть діяти у Баден-Вюртемберзі, Нижній Саксонії, Бранденбурзі та Мекленбурзі-Передній Померанії. Інші федеральні землі приєднаються до нових обмежень у вівторок, 28 грудня», - йдеться в повідомленні.

Так, у Мекленбурзі-Передній Померанії закриті кінотеатри, театри, музеї, внутрішні приміщення зоопарків, басейни та інші місця відпочинку. У Бранденбурзі, принаймні до 11 січня, тим, хто зробив щеплення від коронавірусу або перехворів на COVID-19, можна буде в приватному порядку зустрічатися групами у складі не більше 10 осіб.

Якщо в сім'ї хтось не щеплений від коронавірусу, продовжують діяти більш серйозні обмеження: у гості можна запросити лише до двох осіб з іншого домогосподарства, за винятком дітей віком до 14 років.

У Баден-Вюртемберзі у сфері громадського харчування вводиться комендантська година: з 22:30 до 5 ранку. У новорічну ніч комендантська година починається не раніше першої години ночі.

Водночас очікуються демонстрації у декількох федеральних землях.

Противники коронавірусних обмежень оголосили масову мобілізацію. Демонстрації заплановані на 27 грудня у кількох містах Мекленбурга-Передньої Померанії, Гессена, Рейнланд-Пфальца та Бранденбурга, а також у Мангеймі у Баден-Вюртемберзі.

Останніми тижнями акції протесту відбуваються в багатьох містах ФРН як на вихідних, так і в будні. Попередні масові протести відбулися в Берліні, Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Дюссельдорфі та низці інших міст Німеччини. Наймасштабнішою була акція в Гамбурзі. За даними поліції, в ній взяли участь близько 11,5 тисячі людей.

Тим часом рівень зараження коронавірусом у ФРН продовжує залишатися високим. За 24 години в країні зареєстровано 13908 нових випадків зараження вірусом SARS-CoV-2.

Загалом за весь час пандемії в Німеччині коронавірусом заразилося вже 7 005 289 осіб, кількість смертей від COVID-19 та його наслідків за добу збільшилася на 69 і досягла 110 433.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ