Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Зеленський подякував Річарду Бренсону за підтримку суверенітету України

28 січня, 2022 - 22:32
Фото Reuters

Президент України Володимир Зеленський подякував бізнесмену Річарду Бренсону та представникам світового бізнесу за підтримку Української держави.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Дякуємо Річарду Бренсону та світовій бізнес-спільноті за підтримку України. Інноваційні підприємці краще розуміють ключові напрями розвитку людства. Тому їх заклик об'єднатися та відстояти суверенітет України, зокрема, застосувавши санкції до агресора, дуже важливий", - написав Зеленський у Twitter у п'ятницю увечері.

Днем раніше Бренсон у своєму Twitter написав, що "для лідерів бізнесу настав момент зібратися і стати на захист суверенітету України", а також опублікував посилання на свою статтю "Мої думки про Україну та Росію", в якій повторив цю тезу.

"Для лідерів бізнесу настав момент зібратися та відстояти суверенітет України. Навіть якщо за це доведеться платити, всі ми повинні ясно дати зрозуміти, що одностороння агресія завжди неприйнятна і що світова ділова спільнота підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої країни, яка намагається порушити суверенітет іншої", - написав він.

Бізнесмен також зазначив у статті, що "бізнес-лідери всього світу з великою тривогою спостерігають за скупченням російських військ і техніки на кордоні з Україною" і що будь-яка війна між РФ та Україною матиме руйнівні та жахливі наслідки насамперед для цивільного населення по обидва боки кордону, і навіть ще більше ізолює РФ.

"Ніколи в останні роки не було більшого ризику повномасштабної війни на європейській землі - війни, яка, як і багато інших до неї, не є справедливою чи законною метою. Сьогодні будь-кому з нас важко приховати своє роздратування. У 2022 році, що, чорт забирай, робить одна країна, накопичуючи танки біля кордонів іншої країни?", - написав Бренсон.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ