Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Фанати білоруських футбольних клубів оголосили бойкот через політичну ситуацію

28 лютого, 2021 - 18:40
Фото: radiosvoboda.org

У Білорусі фанати декількох футбольних клубів оголосили про бойкот матчів національної першості через «політичну ситуацію в країні», пише видання «Трибуна».

Бойкот оголосили фанати футбольних клубів «Динамо» (Брест), «Німан» (Гродно), «Слуцьк» і БАТЕ (Борисов), передає Радіо Свобода. За даними білоруської служби Радіо Свобода, до нього приєдналися вболівальники «Торпедо-БелАЗ» із Жодіна, клубів «Мінськ» і «Торпедо» (Мінськ), «Молодечно» й низки інших команд.

Фанати заявили, що не будуть відвідувати ні домашні, ні гостьові матчі своїх команд «до повної перемоги народу». «Вважаємо, що це буде блюзнірством по відношенню до хлопців із нашого та інших фанатських рухів, репресованих за останні пів року по притягнутих за вуха приводах», – написали ультрас брестського «Динамо».

Бойкоти футбольних матчів у зв’язку з репресіями проти учасників акцій протесту почалися ще в кінці 2020 року. Серед засуджених за різними звинуваченнями в Білорусі є і представники фанатського руху. Перед відновленням сезону вболівальники підтвердили свою позицію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ