Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Мер Дніпра нагадав про знамените парі з Президентом

28 березня, 2020 - 10:55
Фото politica.com.ua

Причиною тому стало рішення керівництва країни забрати гроші, виділені на реконструкцію Дніпровського аеропорту.

«Останні законодавчі ініціативи партії влади по боротьбі з коронавірусом знову позбавили наше місто аеропорту. Єдиний у всьому Всесвіті населений пункт-«мільйонник», який не має повноцінно працюючих повітряних воріт. Будівництво аеропорту тупо викреслили з держбюджету», написав у «Фейсбуці» міський голова Дніпра Борис Філатов. На його думку, таке рішення в умовах нинішньої економічної кризи виглядає, щонайменше, нелогічно. «Напевно, мені б слід було звернути увагу високих товаришів, що не варто згортати інфраструктурні проєкти навіть під час кризи, хоча б тому, що будь-яке будівництво - це робочі місця, індустрія, локомотиви економіки. Що, навпаки, потрібно наповнювати економіку грошима. Або, наприклад, вказати на те, що нещасний мільярд гривень на аеропорт можна взяти в тому ж Дорожньому фонді, де цих мільярдів цілих 70», - зазначив Борис Філатов.

У зв'язку з цим він нагадав «команді Зе» про обіцянку Президента Володимира Зеленського, яку той дав під час свого першого візиту в Дніпро влітку минулого року. «Хлопці, аеропорт в Дніпрі обіцяв побудувати особисто Президент. Особисто! Напевно, він просто не встиг встежити за цими змінами до держбюджету, які ви тут намалювали. Так ви йому покажіть моє повідомлення. І самі почитайте уважно. І згадайте. Як ви втоптували моє чесне ім'я в багнюку через горезвісний Міст». Тим часом, Центральний міст благополучно працює, ним користуються жителі міста, і не тільки вони. «Ось є Міст, а ви побудуйте тепер Аеропорт і я одразу напишу заяву на звільнення. Коли вам цього хочеться. Знаєте, хлопці, напевно, я не найкращий мер і, можливо, не все роблю добре. Роблю, як вмію. Але ось - Міст! Ось він! Стоїть і їздить. А аеропорт де? Ми так не домовлялись. Покладіть Аеропорт на місце! Ви його не мені обіцяли. Людям!», - написав у «Фейсбуці» міський голова Дніпра Борис Філатов.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ