Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Папа римський прочитав молитву про завершення пандемії коронавірусу

28 березня, 2020 - 10:17
Фото Reuters

Глава католицької церкви Франциск виступив зі зверненням до "Града та світу" ( "Urbi et Orbi"), під час якого помолився про завершення пандемії коронавірусу.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Vatican News.

Понтифік виступав на східцях перед собором Святого Петра у Ватикані. Зазвичай заповнена туристами площа перед собором була порожньою. Доступ до неї закрито до 3 квітня через коронавірус.

Папа Франциск порівняв те, що відбувається у світі, з настанням вечора, коли згущується темрява.

"Уже декілька тижнів здається, що настав вечір. Темрява згустилася над нашими площами, вулицями і містами, вона оповила наше життя, наповнивши все дзвінкою ​​тишею і сумною пусткою, яка паралізує все, що вона зустрічає на своєму шляху", - сказав понтифік.

За його словами, зараз люди усвідомили, що всі перебувають в однаковому становищі. "Ми зрозуміли, що перебуваємо в одному човні. Ми всі вразливі і дезорієнтовані, але водночас ми всі важливі і потрібні, ми всі маємо триматися разом... На цьому човні ми всі", - сказав понтифік.

Традиційно Папа Римський виступає з Urbi et Orbi на Різдво та Великдень, на церемонії своєї інтронізації, а також у рідкісних випадках, щоб благословити паломників.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ