Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

На металургійному заводі у Донецьку стався вибух, - ЗМІ

28 квітня, 2014 - 10:15
Фото Катерини Яковленко, "День"

Сьогодні зранку на Донецькому металургійному заводі (ДМЗ) стався вибух. Про це пише УРА-Інформ.

За інформацією видання "близько 9:10 з боку заводу почувся сильний хлопок, через який включилися сирени стоять неподалік від об'єкта машин. Крім того, над одним із цехів піднявся чорний дим".

Зазначимо, ДМЗ - найстаріший завод південно-східної України. Раніше мав назву Юзівський металургійний завод. З 2002 року називався ЗАТ «Донецьксталь» — «Металургійний завод». З 2011 року називається ПрАТ «Донецьксталь» — «Металургійний завод» Філіал «Металургійний комплекс».

Компанія спеціалізується на виробництві: ливарного і передільного чавуна; більше 100 різновидів вуглеродних, конструкційних, низьколегованих, легованих звичайної якості, якісних і високоякісних марок сталі; церковних дзвонів з кольорового високоякісного сплаву; сталевих електрозварних труб з прямим швом та металевих меблевих каркасів; шлакоутворюючих сумішей, гранульованих шлаків і будматеріалів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ