Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Святковий передзвін до Великодня написали і виконали студенти-дзвонарі

28 квітня, 2019 - 14:09
Фото з архіву «Дня»

Святковий передзвін, який сьогодні лунає над Свято-Михайлівським Золотоверхим Собором, написали і виконали студенти-дзвонарі Київської православної богословської академії.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Православної церкви України на Facebook.

"Христос Воскрес! Воістину Воскрес! У цих словах є не лише світла радість, тепло і надія, в них навіть є своя унікальна мелодія!" - наголосили у ПЦУ.

Як зазначено на сторінці у Facebook, святковий передзвін, який сьогодні лунає над Свято-Михайлівським Золотоверхим Собором, написали і виконали студенти-дзвонарі Київської православної богословської академії.

"Нехай голос нашого Михайлівського дзвону долине в кожну оселю, донесе добро і благословення в кожну українську родину!" - зазначено у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ