Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Хорватія відкрила кордони для туристів з десяти країн

28 травня, 2020 - 20:15
Фото: Reuters

Хорватська влада оголосила про відкриття кордонів для громадян 10 держав.

Про це заявив прем’єр-міністр Андрей Пленкович, передає Укрінформ.

"Ми змінили рішення про тимчасову заборону перетину кордону для громадян низки країн - Словенії, Угорщини, Австрії, Чехії, Словаччини, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Німеччини", - зазначив глава уряду Хорватії.

Пояснюється, що громадянам названих країн більше не доведеться пояснювати причини в'їзду до Хорватії, і вони можуть в'їхати на тих же умовах, як до пандемії коронавірусу.

Пленкович наголосив, що Хорватія відкрита для туризму, і список країн, громадянам яких буде дозволено в'їзд, з часом буде розширено.

"Водночас сусідня Чорногорія на початку червня теж відкриває кордони для 9 країн, епідеміологічна картина в яких відповідає критеріям національного Інституту громадського здоров’я. Це перша європейська країна, де останнім часом не фіксувалося випадків захворювання на COVID-19", - додають журналісти.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ