Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Сьогодні відбувся обмін полоненими за формулою 17 на 15 – ГУР МОУ

28 червня, 2022 - 21:52
Фото armyinform.com.ua

Сьогодні Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими провів черговий обмін за формулою 17 на 15, повідомляє АрміяInform, посилаючись на Головне управління розвідки Міноборони.

Додому повертаються 16 українських військовослужбовців, з яких 2 офіцери та 14 солдатів. Також звільнено одного цивільного.

На обміні була присутня Тетяна Харько, представниця Асоціації родин захисників «Азовсталі»: «Сьогодні мені пощасливилось бути присутньою на обміні. Це неймовірні емоції. Дуже приємно бачити очі хлопців. Ми дуже вдячні Координаційному штабу і Головному управлінню розвідки За їх роботу, ми сподіваємось, що далі результати будуть ще більшими, ще кращими. І впевнені, що важка робота буде вестись доти, доки кожен герой не повернеться додому».

Народний депутат України Ігор Копитін повідомив, що п’ять хлопців поранено, але їхньому життю вже нічого не загрожує: «Хочу подякувати всім колегам з Координаційного штабу за те що вони 24/7 роблять все, щоб наші хлопці скоріше повернулись додому».

Робота Координаційного штабу над поверненням усіх полонених українців триває надалі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ