…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Майже 65 тис. абітурієнтів отримали рекомендації на бюджет, - Міносвіти

28 липня, 2021 - 10:38
Фото з архіву "Дня"

Міністерство освіти і науки України заявляє, що майже 65 тисяч абітурієнтів отримали рекомендації на бюджет.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МОН.

"28 липня в електронних кабінетах на сайті https://vstup.edbo.gov.ua з'явилися рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти. Усього їх отримали 64 тис. 976 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного напряму). Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення", - повідомляє пресслужба.

Зазначається, що в електронних кабінетах вступники можуть дізнатися, чи отримали вони рекомендації на бюджет - навпроти відповідної заяви статус зміниться на "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)".

Для зарахування на бюджет такі вступники мають подати до 18:00 2 серпня оригінали документів до університетів. Зарахування на бюджет відбудеться 9 серпня.

"Не пізніше ніж 19 серпня здійснюватиметься переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення і на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, зарахованих на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти", - йдеться в повідомленні.

У тих абітурієнтів, які не отримають ніякої рекомендації на бюджет 28 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться "Допущено до конкурсу". Всі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Терміни прийому оригіналів документів на контракт визначає сам виш, але не пізніше ніж 30 вересня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ