Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Правоохоронці не виявили вибухонебезпечних предметів на території ЧАЕС, - Нацполіція

28 липня, 2021 - 17:23
Фото: Нацполіція Київської області

Правоохоронці завершили перевірку повідомлення про мінування Чорнобильської АЕС, повідомляє пресслужба поліції Київської області.

"Під час проведення перевірки вибухових пристроїв і небезпечних речовин на території атомної електростанції виявлено не було, о 15:20 режим аварійної небезпеки знято", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на території працювала слідчо-оперативна група Вишгородського районного управління поліції, кінологи та вибухотехніки. Правоохоронці також несли службу на всій 10-кілометровій території зони відчуження, трьох контрольно-пропускних пунктах, патрулювали місцевість. АЕС охороняли військовослужбовці Національної гвардії України, також були залучені два екіпажі ДСНС.

Повідомлення про мінування надійшло на електронну пошту ЧАЕС у середу, 28 липня. Через "мінуванням" були перекриті всі КПП, туристи, які встигли заїхати у тридцятикілометрову зону, були змушені очікувати завершення перевірки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ