…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Питання тарифів для населення на електроенергію і газ буде розглянуто на найближчому засіданні РНБО

28 липня, 2021 - 16:22
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на найближчому засіданні Ради національної безпеки і оборони, яке, як очікується, відбудеться 30 липня, буде розглянуто питання тарифів для населення на електроенергію і газ, повідомляє пресслужба президента.

Як зазначив глава держави, Офіс президента має зробити все, щоб ціни на електроенергію для людей не підвищувалися, хоча і не може втручатися в дії тієї чи іншої місцевої влади.

"Я попросив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб, по-перше, люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде. Також хотів би, щоб на місцях влада розуміла, що те, що ми запропонували, – річний контракт (річний тарифний план з фіксованою ціною на газ) – він кращий від усіх цін, які є сьогодні на території Європи", - зазначив Зеленський.

Глава держави додав, що "місцева влада має активніше пояснювати населенню переваги від укладання таких річних контрактів".

Президент також акцентував увагу на необхідності зробити "все можливе для того, щоб уникнути підвищення тарифів на електроенергію для населення".

"Моє ставлення дуже просте – сьогодні 1,68 грн (тариф за 1 кВт/ год). Вважаю, що в нас є прошарок населення, який не може собі дозволити платити навіть 1,68 грн. І тому РНБО розглядатиме також це питання й можливості зменшення цін на електроенергію для таких окремих верств населення", - повідомив Зеленський.

Зеленський запевнив, що "жодних неприємних сюрпризів для громадян не буде".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ