…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Україна готова до нової хвилі COVID-19 восени не гірше за інші європейські країни, - Зеленський

28 липня, 2021 - 14:10
Фото Reuters

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що Україна готова до нової хвилі пандемії COVID-19 наступної осені не гірше за інші європейські країни.

Про це заявив Зеленський під час спілкування з журналістами на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Децентралізація", передає Інтерфакс-Україна.

"Ми готові восени (до нової хвилі COVID-19 - ІФ), чого не було, - щодо лікарень, ліжок, кількості автомобілів швидкої допомоги, зарплати лікарів, які отримують 300% і борються з COVID-19... Ми готові, я вважаю, в цьому випадку, на рівні інших європейських країн. І точно не гірше", - повідомив Зеленський.

Він зазначив, що в Україні "не була побудована інфраструктура, як у деяких країнах, тому довелося будувати швидко й у достатній кількості".

"У нас є 90 тис. відкритих ліжкомісць для хворих на коронавірус, із них наповнення - від 10 до 50 тис.", - сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що "прорахунки в підготовці медицини до епідемії коронавірусу існували в усьому світі".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ