Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Україна обговорює дату візиту Кулеби та Єрмака до Вашингтона із Білим домом і Держдепом

28 липня, 2021 - 12:22
Фото Reuters

Дата поїздки до Вашингтона міністра закордонних справ та керівника Офісу Президента для підготовки візиту Глави Української держави Володимира Зеленського до США наразі опрацьовується з Білим домом і Державним департаментом.

Про це на онлайн-брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Укрінформ.

«Зараз опрацьовується конкретна дата візиту (глави МЗС Дмитра Кулеби і керівника ОПУ Андрія Єрмака до Вашингтона. – ред.) з Білим домом і Державним департаментом США . На порядку денному буде підготовка зустрічей Президента і конкретно підготовка домовленостей президентів», - сказав Кулеба.

Він додав, що українська і американська сторони прагнуть, щоб візит Президента Зеленського до Вашингтона був не церемоніальним, а мав конкретні результати.

«Для цього потрібно, як і в будь якій роботі буває, поїхати і політично щось проштовхнути, десь підтягнути, десь пришвидшити, щоб вийти на конкретні результати. Часу насправді залишилося не так багато, але уряд активно працює над підготовкою домовленостей президентів», - запевнив очільник МЗС.

Кулеба поінформував, що цей процес особисто координує Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Є дуже амбітні плани, амбітні проєкти, тому, власне, про те, щоб перетворити плани і проєкти на конкретні домовленості ми й будемо говорити у Вашингтоні», - зазначив Кулеба.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ