…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

В авіакатастрофі на Прикарпатті загинув професійний льотчик та три іноземці

28 липня, 2021 - 16:47
Фото: Голос України

На Прикарпатті в авіакатастрофі поблизу села Шепарівці розбився професійний льотчик та інструктор Ігор Табанюк. Разом з ним загинули ще троє іноземців.

Цю інформацію повідомляє Укрінформ з посиланнями на на Коломийський аеродром малої авіації.

Ігор Табанюк був професійним льотчиком, інструктором. Військовий пілот очолював ГО «Прикарпатська дитячо-юнацька спортивна асоціація малої авіації». У Коломиї Ігор Табанюк започаткував тренувальну базу для приватних літаків малої авіації.

Раніше, в інтерв’ю для Ukrainer Ігор Табанюк зізнався, що має інструкторський рейтинг та підготував пілотів, які вже літають самостійно. Табанюк вважав себе «хворим авіацією», мріяв, щоб багато людей теж полюбили цю справу. За його словами, літати — це як наркотик: люди бояться, а потім, коли політали, кажуть: «Я ще хочу».

Як повідомлялось, 28 липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося падіння легкомоторного спортивного літака WT-10 Advantic на приватний житловий будинок із подальшим горінням. Загинули 4 особи, що перебували у літаку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ