Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Зеленський змінив начальника Генштабу ЗС України, командувача десантно-штурмових військ Збройних сил і командувача ООС

28 липня, 2021 - 21:56
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський увалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних сил України, командувача десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача Операції об'єднаних сил.

"Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та Командувача об'єднаних сил. Відповідно, з посад звільнені Сергій Корнійчук, Євген Мойсюк та Володимир Кравченко", - сказано в повідомленні на сайті глави держави в середу ввечері.

Начальником Генерального штабу ЗС України призначений Сергій Шаптала, Олександр Павлюк - командувачем об'єднаних сил. Відповідні укази оприлюднені на сайті президента України.

"Глава держави акцентує увагу командирів усіх рівнів у Збройних Силах, керівників у сфері оборони та в секторі безпеки на необхідності активізувати виконання завдань, спрямованих на забезпечення модернізації нашої армії та стовідсоткової підготовки військовослужбовців до захисту України в умовах сучасної війни", - зазначили в пресслужбі президента.

"Зараз у світі відбувається стрімка трансформація сил і засобів для ведення війни. Наші військові мають бути готові до максимально ефективного виконання завдань у будь-яких умовах", - цитує Зеленського пресслужба.

Також глава держави зазначив, що ефективна взаємодія між командирами та керівниками всіх рівнів є основою для успішного функціонування сфери оборони та сектора безпеки.

"Після проведених ротацій та заміни командирів і керівників як в армії, так і в Міністерстві оборони очікую більш системної роботи та розуміння кожним бійцем нашої армії перспективи розвитку Збройних Сил загалом", - резюмував глава держави.

Раніше повідомлялося, що головнокомандувачем ЗСУ замість звільненого Руслана Хомчака призначений генерал-майор, командувач військами оперативного командування "Північ" Валерій Залужний.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ