Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Після Brexit Британія буде мати можливість розширити санкції проти РФ, - посол

28 серпня, 2018 - 12:42
Фото Reuters

Після виходу з Європейського Союзу Велика Британія збереже нинішні санкції проти Росії та матиме можливість розширення їх, - заявила на нараді посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко. Про це повідомляє УНН.

"Після виходу з ЄС санкції для Британії не будуть діяти, тому вона розробила своє санкційне законодавство. Воно готове і вже внесене в парламент, але ухвалюватися буде в момент після виходу з ЄС", - розповіла посол.

Галібаренко відзначила позитив цього законодавства в його простій логіці та лаконічності.

"Британці заклали дуже просту логіку: інкорпорувати під санкційний режим всі ті санкції, які діють у рамках міжнародних організацій, членом яких була Велика Британія, і на рівні ООН, і на рівні ЄС. Будуть інкорпоровані і санкції, що хвилюють нас, тобто проти РФ. Все те, що діяло в рамках ЄС, увійде до законодавства Великої Британії. Ще один позитивний момент – те, що Британія передбачила для себе можливість доповнювати списки як фізичних осіб, так і юридичних", - заявила вона.

Також посол нагадала, що в кінці минулого року уряд Британії вніс поправки, що  дозволяють країні мати окремі санкційні списки щодо осіб, які були причетні до порушень прав людини.

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...