Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Острів Ла-Пальма оголосили зоною лиха через виверження вулкана

28 вересня, 2021 - 18:13
ґ

У вівторок, 28 вересня, уряд Іспанії оголосив острів Ла-Пальма, що постраждав від виверження вулкана, зоною лиха. Такий статус іспанського острова спричинить за собою виділення надзвичайних субсидій та інших заходів підтримки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Уряд країни також оголосив про перший пакет допомоги в розмірі 10,5 млн. євро, який включає близько 5 млн євро на покупку будинків, а інші кошти підуть на придбання меблів і предметів першої необхідності.

Лава повільно стікає по західному схилу вулкана в бік моря з 19 Вересня, зруйнувавши майже 600 будинків, а також церкви і бананові плантації в Ла-Пальмі, яка сусідить з Тенеріфе на архіпелазі Канарських островів біля берегів Північної Африки.

Сотні людей в прибережних селах продовжують жити в укриттях в очікуванні того, що лава, викинута в попередні дні, досягне моря і випустить токсичний газ.

Нагадаємо, влада закликала жителів східного узбережжя острова Ла Пальма залишатися вдома, оскільки лава вулкана Кумбре-В'єха наближається до Атлантичного океану.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ