Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Папа Римський Франциск може відвідати Україну в 2022 році

28 вересня, 2021 - 20:22
Фото: Reuters

Папа Римський Франциск, імовірно, відвідає Україну в 2022 році, повідомив архієпископ-митрополит Львівської архідієцезії Римсько-католицької церкви Мечислав Мокшицький.

"Я дізнався, що Святійший Отець планує такий візит наступного року", - сказав Мокшицький в інтерв'ю Католицькому інформагенству (KAI).

За його словами, РКЦ в Україні "переживає весну". "Щороку ми створюємо одну-дві парафії. Цього року ми також освятили закритий монастир сестер-бенедиктинок. Минулого року ми освятили чотири нові церкви. Цього року перед Різдвом буде освячено церкву, побудовану отцями-паллотинами в Брюховичах. Наразі ми будуємо дві церкви й подаємо заявку на ще одну земельну ділянку на околиці Львова, щоб у кожному районі була наша громада", - розповів архієпископ.

Мокшицький також назвав створення Православної церкви України "дуже позитивним кроком", при цьому зазначивши, що у РКЦ "завжди були добрі відносини" і з нею, і з Українською православною церквою (Московського патріархату).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ