Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

"Талібан" залишається терористичною загрозою, – генерал Збройних сил США

28 вересня, 2021 - 22:31
Фото: Reuters

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Марк Міллі попередив про збереження терористичної загрози для Америки з боку «Талібану», який досі не розірвав зв’язків з терористами Аль-Каїди й ІДІЛ.

Про це він заявив під час слухань щодо ситуації в Афганістані в Комітеті з питань Збройних сил Сенату США, передає Укрінформ.

«Зрозуміло, і це очевидно, що війна в Афганістані не завершилася на тих умовах, яких прагнули ми, оскільки таліби зараз перебувають при владі в Кабулі»,- заявив Міллі.

У цьому зв’язку він підкреслив, що «Талібан» був і залишається терористичною організацією, «і вони досі не розірвали зв'язків з «Аль–Каїдою».

«Але досі неясно, чи здатні таліби зміцнити свою владу, або ж у країні спалахне громадянська війна. Тож ми повинні надалі захищати Сполучені Штати та наш народ від терористичних атак, які надходять з Афганістану. Відроджена «Аль-Каїда» або ІДІЛ з їхнім прагненнями атакувати Сполучені Штати є цілком реальною можливістю»,- переконаний генерал.

Як повідомлялось, у серпні Сполучені Штати вивели збройний контингент з Афганістану, заявивши, що завершили свою участь у 20-річній війні в цій країні. Водночас процес виведення супроводжувався швидким захопленням влади талібами, що суттєво ускладнило процес евакуації, а також ситуацію в країні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ