Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

В Україні планують дозволити щеплення для дітей від 12 років вакциною Pfizer

28 вересня, 2021 - 19:20
Фото Руслана Канюки, "День"

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендує дозволити вакцинацію від COVID для всіх дітей від 12 років. Для вакцинації використовуватимуть препарат від Pfizer.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю голови групи експертів Федора Лапія медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

"Вчора ми проголосували, щоб рекомендувати Міністерству охорони здоров'я зробити вакцину доступною для всіх від 12 років. Йдеться про вакцину Pfizer", - зазначив він.

Він уточнив, що це рішення набуде чинності, коли буде розглянуто на засіданні штабу МОЗ в найближчу п'ятницю. За його словами, мова не йде про те, щоб невацинованих дітей не пускати до школи.

За його словами, ще треба буде затвердити алгоритм, за яким діти від 12 років отримуватимуть щеплення від коронавірусу, оскільки на сьогодні перед вакцинацією дитину має оглянути сімейний лікар або педіатр.

Нагадаємо, наприкінці серпня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що поки не планується масова вакцинація дітей від COVID-19, оскільки в пріоритеті вакцинація дорослого населення.

На сьогодні вакцинація дітей від 12 років в Україні дозволена тільки в деяких випадках.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ