Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

МВС поскаржиться в прокуратуру на "свободівців"

28 жовтня, 2013 - 18:16

Акція з участю близько 50 громадян та  народних депутатів біля будівлі МВС України закінчилася порушеннями громадського порядку, зазначають у МВС. Матеріали про дії учасників мітингу біля будівлі відомства направлять до прокуратури, повідомляє прес-служба міністерства.

"Оскільки Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко в цей час перебував на нараді в Адміністрації Президента України, народним депутатам було запропоновано пройти до приміщення приймальні громадян, розташованої поруч із центральним входом, для зустрічі із заступником Міністра внутрішніх справ України. Проте вони відмовилися та влаштували штовханину біля дверей, і, пошкодивши їх, зайшли до приміщення контрольно-пропускного пункту МВС", - йдеться у повідомленні.

До протестувальників вийшов заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, який запросив їх до свого службового кабінету.

У зустрічі взяли участь 14 осіб: народні депутати, їх помічники, громадські активісти. Учасники зустрічі обговорили питання охорони громадського порядку під час масових заходів, безперешкодного проходу депутатів на таких заходах, а також розслідування кримінальних справ стосовно активістів політичних рухів.

Після зустрічі один з народних депутатів, перебуваючи на території МВС, зірвав зі стенду портрет одного з колишніх міністрів внутрішніх справ та розбив його, повідомляють в МВС.

Слідчо-оперативною групою задокументувано факти порушення громадського порядку. Ці матеріали будуть направлені до прокуратури для надання правової оцінки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ