Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

МВФ очікує, що Україна скасує валютні обмеження

28 жовтня, 2014 - 20:19

Міжнародний валютний фонд очікує, що український уряд запропонує графік скасування валютних обмежень на ринку. Про це розповів голова представництва МВФ в Україні Жером Ваше, повідомляє "Європейська правда".

"Що стосується адміністративних заходів, то, звісно, в цілому політика МВФ не підтримує і не рекомендує їх. Ми б хотіли нормального розвитку валютного ринку. Однак ми також намагаємося бути прагматичними. Нинішня ситуація на валютному ринку дуже складна, і це також є викликом для влади, і ми усвідомлюємо це", - сказав Ваше.

Також голова представництва Фонду зазначив, що "українська влада заслуговує на схвалення за перехід до плаваючого обмінного курсу", адже фінансова організація давно рекомендувала піти на цей крок.

"Вже існувало розуміння, що без цього кроку неможливо відновити конкурентоспроможність української економіки", - сказав Ваше.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ