...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

У Венесуелі Google вперше протестував додаток для боротьби з цензурою в ЗМІ

28 жовтня, 2018 - 22:26
Фото Reuters

Корпорація Google запустила додаток, метою якого є боротьба з цензурою по відношенню до незалежних ЗМІ, вперше протестувавши його в Венесуелі.

Про це в п’ятницю повідомило агентство Associated Press.

Згідно з його даними, додаток Intra, яке працює поки тільки на пристроях з операційною системою Android, дозволяє підключити телефон користувача безпосередньо до серверів Google. Це дає можливість користувачам обходити будь-які блокування, які встановлені місцевими інтернет-провайдерами, і обмежує можливості уряду щодо заборони доступу до певних сайтів.

За словами Джареда Коена, засновника і головного виконавчого директора Jigsaw (підрозділ Google), його команда створила цей додаток після тривалої розмови з венесуельськими журналістами, які розповіли йому про складнощі, з якими вони стикаються в Боліваріанської Республіці. “Ми не конструювали Intra (спеціально) для Венесуели, але ідея виникла після нашої бесіди з венесуельськими журналістами”, — сказав Коен.

Після тестового прогону в Венесуелі додаток став доступним для всього світу. Відзначається, що з моменту запуску Intra була завантажена більше 130 тисяч разів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ