...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Партнерство між Україною та США розвиватиметься за будь-якого президента, - Кулеба

28 жовтня, 2020 - 16:57
Фото facebook.com/ukr.embassy.usa

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що стратегічне партнерство між Україною та США розвиватиметься незалежно від того, хто переможе на виборах американського президента.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Моє єдине побажання щодо американських виборів полягає в тому, щоб вони якнайшвидше закінчилися, обраний президент США склав присягу і ми могли рухатися далі в розвитку стратегічного партнерства між нашими країнами, яке, я переконаний, розвиватиметься за будь-якого президента. Питання лише у швидкості розвитку", - сказав глава МЗС України в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що Україна була, є і буде в стороні від президентської кампанії, що відбувається в США. "Ми були, є і будемо осторонь цієї кампанії. Ми вважаємо, що американська демократія достатньо зріла для того, щоб ухвалювати рішення та робити вибір, який відповідає інтересам американського народу", - зазначив він.

Міністр також наголосив, що найбільшим активом України в США є двопартійна підтримка.

"Насправді, є чітка позиція президента, яка артикулювалася неодноразово, є чітка позиція МЗС про те, що найбільшим активом України у США є двопартійна підтримка. Це засадничий принцип нашої політики щодо США. Прізвище президента або його партійна приналежність не має значення доти, доки Україну однаково підтримуватимуть і демократи, і республіканці", - додав Кулеба.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ