Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Уряд прийняв рішення про виплату адресної допомоги сім'ям загиблих на Донбасі добровольців

28 жовтня, 2020 - 18:22
Фото ЗСУ

Кабмін України ухвалив рішення про виплату адресної допомоги до соціальних виплат (пенсії або допомоги) членам сімей загиблих на Сході України учасників добровольчих формувань.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики.

«Сьогодні, 28 жовтня 2020 р., прийнято рішення Уряду про надання членам сімей загиблих на Сході України учасників добровольчих формувань адресної допомоги до соціальних виплат (пенсії або допомоги) із розрахунку, що розмір виплат одному члену сім’ї має становити не менше ніж 7 800 грн, на двох і більше членів сім’ї – не менше ніж 6 100 гривень кожному», - зазначається у повідомленні.

Наголошується, що адресна допомога виплачуватиметься в межах максимального розміру пенсії, визначеного законом (17 120 грн до 1 грудня 2020, а з 1 грудня 2020 – 17 690 грн).

Також повідомляється, що адресну допомогу члени сімей одержать в листопаді з доплатою з серпня 2020 року, як було передбачено постановою Кабінету Міністрів від 3 серпня 2020 № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ