Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Болгарія внесла Україну до «червоної зони»

28 жовтня, 2021 - 11:19
Фото Reuters

Україна внесена Болгарією до «червоної зони» і з 30 жовтня в’їзд на територію країни буде дозволений лише особам зі статусом постійного та довгострокового проживання на території Болгарії та членам їхніх сімей, повідомило посольство України в Болгарії.

З 30 червня Болгарія впускала українських туристів лише з сертифікатами про вакцинацію, пише "Радіо Свобода".

«Вищезазначені особи допускаються на територію Болгарії після пред’явлення дійсного цифрового COVID сертифікату ЄС про вакцинацію чи перенесення хвороби або аналогічного документа, одночасно з негативним результатом PCR тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в’їзду в країну та сертифікований дійсним цифровим COVID сертифікатом ЄС про тестування на COVID-19 або аналогічним документом, що містить ті самі дані, що й дійсний цифровий COVID сертифікат ЄС про тестування на COVID-19», – повідомили у посольстві.

Дипломати також вказали, що під вимоги стосовно тесту чи іншого COVID-документу підпадають і діти віком 12-18 років. У разі ненадання такого документа вони мають перебувати на 10-денному карантині. А дітям до 12 років дозволено в’їжджати на територію Болгарії без надання документів щодо COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ