Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Кримські татари підтримують українських полонених моряків в окупованому Сімферополі

28 листопада, 2018 - 12:48
Фото: Reuters

Кримськотатарські активісти прийшли під "Київський суд" в Сімферополі підтримати захоплених російськими прикордонниками українських військових.

Про це повідомляють журналісти єдиного кримськотатарського каналу ATR.

"Кримські татари вже збираються. Також сюди приїхало багато телеканалів: НТВ," Росія 1 "і ін. Наші хлопці адвокати зараз оформляють документи для того, щоб не призначили адвокатів за призначенням", - повідомив активіст кримськотатарського національного руху, президент польського фонду "Крим "Риза Асанов.
Кримські татари, які прийшли підтримати український військових, повідомляють про те, що пропагандистські "журналісти" намагаються взяти у них інтерв'ю, задаючи провокаційні питання.
На «суд» вже приїхали кримський «омбудсмен» Людмила Лубіна і омбусмен РФ Тетяна Москалькова.
Також відомо, що деяких затриманих українських військовополонених вже привезли в будівлю «Київського районного суду» в Сімферополі.

Свої спроби поспілкуватися з журналістами РФ на своїй сторінці в Facebook опублікував активіст кримськотатарського національного руху, президент польського фонду «Крим» Різа Асанов.

Риза Асанов також закликав допомогти полоненим українським морякам.

Активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелаль написав на своїй сторінці в Facebook, що у полонених моряків не було з собою навіть найнеобхідніших предметів, але небайдужі до їхньої долі вже принесли 20 тапочок, зубних щіток і зубних паст.

Він також звернувся до всіх, хто може допомогти, з проханням приносити одяг та взуття для українських моряків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ