Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики

28 листопада, 2020 - 22:14
Фото: mfa.gov.ua

У рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка пройшла у Києві 27 листопада, відбулась церемонія вручення першої премії «WiN Ukraine Award» для жінок - визнаних професіоналів у сфері ядерної енергетики.

За рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award», серед жінок, які працюють в різних сферах ядерної енергетики, мають відповідні компетенції, досвід та досягнення, Катерину Білу – заступницю директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України – начальницю відділу з питань контролю над озброєннями та нерозповсюдження ЗМЗ - визначено переможницею у номінації «Професіоналка», повідомляє пресслужба МЗС.

Подія стала першою у своєму сенсі відзнакою і початком доброї традиції для мотивації та розширення можливостей жінок, які працюють у ядерній сфері України.

У церемонії вручення премії «WiN Ukraine Award» взяли участь представники державних органів влади України, громадських та міжнародних організацій, посольств США, Швеції, Норвегії, Канади і Великої Британії в Україні.          

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» - «WiNUkraine» за підтримки Посольства США, шведського та норвезького регуляторних органів.

Довідково: ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»/«Women in Nuclear Ukraine» присвячується висвітленню важливих питань ядерного сектору України та механізмам їх вирішення. Організація є українським осередком всесвітньої некомерційної асоціації «Women in Nuclear Global».

Під час заходу обговорювалися такі питання, як розвиток гендерної рівності в ядерній галузі, кар’єрне зростання в ядерній енергетиці, дефіцит та актуалізація профільних спеціальностей галузі, перспективи науки, технологій, інновацій та розвитку ядерного сектору, стійкість національної безпеки в контексті екологічної, ядерної та кібербезпеки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ