Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Ветеранські організації підписали меморандум про підтримку Зеленського

28 листопада, 2021 - 22:26
Фото: Управління СБУ у Харківській області, Facebook

Учасники з’їзду Всеукраїнського об’єднання товариств ветеранів АТО, що відбувся у неділю в Харкові, підписали меморандум про підтримку Верховного головнокомандувача Збройних сил України Володимира Зеленського у питаннях зміцнення обороноздатності України та курсу напрямку в НАТО.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Facebook пресслужба УСБУ в Харківській області.

Зазначається, що у з'їзді ветеранських організацій України взяв участь начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін.

Загалом на захід, за даними пресслужби, прибули представники ветеранських організацій майже з усіх регіонів: Харківщини, Львівщини, Донеччини, Одещини, Сумщини, Полтавщини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, Черкащини, Кіровоградщини тощо. Враховуючи карантинні обмеження, захід змогли відвідати не всі охочі, а лише голови ветеранських об’єднань та громадських організацій.

Під час заходу Дудін зауважив, що зараз, в умовах реальної загрози нової агресії з боку Росії, керівництво держави як ніколи потребує підтримки ветеранів.

«Сьогодні певні сили намагаються розхитати ситуацію в Україні, щоб агресор отримав привід для того, щоб прийти та знову спробувати відняти у нас нашу територію. Але це наша земля і ми будемо боротися за неї завжди й до кінця» - заявив Дудін.

Після обговорення поточної ситуації учасники з'їзду підписали «спільний меморандум про цілковиту підтримку Верховного головнокомандувача ЗСУ Зеленського у питаннях зміцнення обороноздатності України та курсу напрямку в НАТО», - поінформували в УСБУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ